5 jaar classicale vergadering Veluwe

Vieren en in dankbaarheid aan God gedenken dat de classicale vergadering Veluwe inmiddels vijf jaar bestaat. Dat willen we doen in een bijeenkomst in de Grote Kerk in Harderwijk op vrijdag 22 september. Een bijeenkomst waarin we met elkaar zingen, luisteren naar twee sprekers, pastor Jolanda Aantjes-Lubbersen uit Hall en Voorstonden en ds. Arnolt Stijf van de CHE, en de afsluiting in de vorm van een middaggebed is in handen van onze classispredikant dr. Wilbert van Iperen. Na afloop is er ontmoeting in de kerk en voor de liefhebbers, het is niet gratis, is er vanaf half zes een buffet. De bijeenkomst begint om 15.00 uur. We vinden het heel fijn als je je voor 7 september opgeeft via het volgende formulier: https://forms.gle/EXubqYM5z4pNbF888

Voor meer informatie kijk in de agenda bij 22 september op deze website:
https://www.pknclassisveluwe.nl/agenda.aspx?lIntNavId=26093&lStrDate=2023-9-01

Namens de classicale vergadering Veluwe, Gerrit Bok.

Bart Lijbers.png

Bart Lijbers

Scriba Wijkgemeente 1

Henco van de Weerd.png

Henko van de Weerd

Scriba Wijkgemeente 2

Jeannette Kroon.png

Jeannette Kroon

Coördinator kosterswerk