17 januari 2024 Ochtendvrouwenkring

We gaan het hebben over Openbaring 7: ‘Strijd en Vrede’. In Openbaring 7 komen strijd en vrede in het leven van het geloof naar voren. Verdrukking is er ondanks de komst van de Heere Jezus naar deze wereld en de overwinning die Hij behaald heeft. God heeft door Zijn Zoon beslissend ingegrepen, maar de strijd is nog niet voorbij. Sterker nog, we zitten er middenin. Lezen: Openbaring 7 en Bijbelstudie 5 (ook aan te vragen via ovk@pknkwb.nl)
Van harte welkom in Eben-Haëzer. Om 8.45 uur staat de koffie klaar, om 9.15 uur beginnen we. We zitten deze ochtend in de grote zaal. Om ongeveer 11.30 uur sluiten we de ochtend af. Kinderen mogen achterin de zaal spelen, als je zelf een oogje op hen houden wilt. Heb je verder vragen dan kun je dat hier ook melden. Een hartelijke groet,
_Dikkie, Adrianne, Elisabeth, Marieke, Mieke _

Person.svg

Marieke Klok - Heij

Secretaris OVK