11 oktober 2023 Ochtendvrouwenkring

We zijn op de eerste ochtendvrouwenkring van het seizoen begonnen met de Bijbelstudie ‘Openbaring’ van Ds. M.K de Wilde. Hier zullen we D.V. 11 oktober mee verder gaan. We gaan het hebben over Openbaring 3: 14-22: ‘Jezus staat buiten’. Stel je eens voor dat de Heere Jezus in onze gemeente op bezoek zou komen; Hij maakt onze kerkdiensten, Bijbelkringen en andere bijeenkomsten mee, merkt hoe we in de gemeente met elkaar omgaan en ervaart welke plek we als gemeente in onze stad of ons dorp innemen. Wat zou Hij over ons zeggen? Die vraag komt bij je boven als je de zeven brieven in Openbaring 2 en 3 doorleest. Lezen: Openbaring 3:14-22 Bijbelstudie 2 (ook aan te vragen via ovk@hervormdkootwijkerbroek.nl) We hopen jullie te zien op 11 oktober in Eben-Haëzer. Om 8.45 uur staat de koffie klaar, om 9.15 uur beginnen we. We zitten deze ochtend in de grote zaal. Om ongeveer 11.30 uur sluiten we de ochtend af. Heb je verder vragen dan kun je dat hier ook melden. Een hartelijke groet, Dikkie, Adrianne, Elisabeth, Marieke, Mieke

Person.svg

Marieke Klok - Heij

Secretaris OVK